Rijnmond Stamp Auctions
Lot 495
1 more picture.
British Commonwealth 7 banknotes incl. Ireland 10 shilling ...more
British Commonwealth 7 banknotes incl. Ireland 10 shilling (1959)
F-VF to AU
Rijnmond Stamp Auctions
Lot 518
Doosje met 23 zilveren proof 10 en 50 guldenstukken, ...more
Doosje met 23 zilveren proof 10 en 50 guldenstukken, daarbij
herdenkingsmunten etc
Rijnmond Stamp Auctions
Lot 533
Gouden Dukaat collectie tussen 1985 en 2001 in 11 doosjes (11 ...more
Gouden Dukaat collectie tussen 1985 en 2001 in 11 doosjes (11 ex.)
Pracht+
Rijnmond Stamp Auctions
Lot 536
Diverse mapjes w.o. proof Herdenkingsmunten en diverse betere ...more
Diverse mapjes w.o. proof Herdenkingsmunten en diverse betere ex.
o.a. met Euro's 2001 (38 ex.)
Rijnmond Stamp Auctions
Lot 545
Wereldcollectie munten w.o. koersgeld in 4 albums, 2 'boxen' en
iets ...more Wereldcollectie munten w.o. koersgeld in 4 albums, 2 'boxen' en iets divers (ca.22 kg.)
Rijnmond Stamp Auctions
Lot 550
Herdenkingsmunten Gouden Eeuw en WO II in 6 cassettes (ca.140
items) ...more Herdenkingsmunten Gouden Eeuw en WO II in 6 cassettes (ca.140 items) met enorme nieuwprijs
Current Time: Saturday August 24th 2024 - 19:11 MET